Mario Šterc

Najave događaja

5. Tomos susret održat će se 01. lipnja 2024.

33. Oldtimer susret održat će se 01. rujna 2024

Obavijest članovima

Redovna Skupština Oldtimer cluba Sisak održat će se 16.ožujka 2024.

Održana 7. Izborna sjednica Skupštine O.C. Sisak

Dana 25. veljače 2017. godine je održana 7. Izborna sjednica O. C. Sisak u restoranu 'Marin'. Na sjednici se uz prisustvo većine članova O.C. Sisak raspravljalo o radu kluba u protekloj godini, financijskom izvještaju i planiranju za narednu godinu, te sudjelovanje članova kluba u javnim manifestacijama kako u gradu Sisku, tako i u susjednim gradovima Lijepe Naše u organizaciji drugih oldtimer-klubova.

Također se održao izbor članova predsjedništva: predsjednika, izvršnog odbora, nadzornog odbora i suda časti.
Za predsjednika kluba je izabran Marijan Brlić, tajnika kluba Zoran Glavaš, a blagajnika kluba Drago Malešević.
Izvršni odbor čine: Marko Krneta, Željko Žarković, Zdenko Prelac, Zlatko Balašković i Vjekoslav Pupić – Jovanović. Nadzorni odbor čine: Branko Špiljar, Davor Španić i Robert Zgurić, dok su za sud časti izabrani: Ivan Tačković, Matija Zagorac i Antun Barić.
Predstavnici u Skupštini ZTK Grada Siska su Marijan Brlić i Dubravko Prepušt, a zamjenici: Vjekoslav Pupić - Jovanović i Robert Zgurić.
Predstavnik u Skupštini Zajednice športskih udruga grada Siska je Dubravko Prepušt, a predstavnik u Skupštini HROS-a Drago Malešević.

Predsjednik: Marijan Brlić ; Tel. 091 520 4676 ; Mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite. ; OIB: 17387764227 ; IBAN: HR5523400091100102041