Mario Šterc

Najave događaja

Poštovani ljubitelji starodobnih vozila,

31. Oldtimer susret održat će se 04. rujna 2022. godine u Sisku.

3. Tomos susret održat će se 04. lipnja 2022. godine. u Sisku

Obavijest članovima

PUTOVANJE - Od Opatije do Rima, Beča i Pariza u jednom danu

Na jednom oldtimer sastanku naš član Ivan Tačković predložio je putovanje; da obiđemo Opatiju, Rim, Beč i Pariz u jednom danu i tako napravimo jednodnevni izlet.

Prvo smo ostali zatečeni, a nakon malo duljeg razgovora i planiranja pristali smo na to.Nakon dužih priprema došao je i taj dan da krenemo, zbog obima puta oldtimer motocikle zamijenili smo motociklima malo novije generacije.

Okupil smo se kod „Cekija“, a poslije zadnjeg dogovora i jutarnje kave krenuli na put. Prvo smo posjetili Opatiju, nakon kraćeg zadržavanja morali smo ići dalje. Nakon posjete i obilaska Rima napravili smo pauzu za doručak i krenuli za Beč. U Beču se nismo dugo zadržavali jer je bilo vrijeme ručka, a što ima bolje za ručak od roštilja. Opskrbili smo se u jednom trgovačkom centru te našli lijepo mjesto za roštilj. Poslije dobrog ručka i osvježenja u hladnoj vodi čekao nas je dug put do Pariza. U Parizu pokraj Viduševca kratko smo se zadržali te krenuli za Sisak.

U večernjim satima vratili smo se u Sisak, napravili još jedan sastanak kod „Cekija“ te se razišli kućama na zasluženi odmor.

Predsjednik: Marijan Brlić ; Tel. 091 520 4676 ; Mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite. ; OIB: 17387764227 ; IBAN: HR5523400091100102041