Mario Šterc

Najave događaja

5. Tomos susret održat će se 01. lipnja 2024.

33. Oldtimer susret održat će se 01. rujna 2024

Obavijest članovima

Redovna Skupština Oldtimer cluba Sisak održat će se 16.ožujka 2024.

Održan 27. Oldtimer susret u Sisku

Već tradicionalno prve nedjelje u rujnu se održava oldtimer susret u Sisku. Tako je i ove godine 2.9. isti održan na novouređenom sisačkom korzu. Unatoč prognoziranju nepovoljnih vremenskih uvjeta, starodobni ljubimci su imali naklonost i same Majke Prirode koja je odvažnost vozača nagradila suhim vremenom i temperaturama idealnim za održavanje manifestacije.

Siščani su do podneva imali priliku razgledati starodobna vozila i saznati još pokoji detalj o vozilu i održavanju od njihovih vlasnika, a interes građana je, kao i odaziv sudionika skupa, bio i iznad samog očekivanja. U podne se, nakon pojedinačnog fotografiranja vozila, neobična, kao iz vremeplova izašla, kolona uputila prema Petrinji gdje su sudionici imali zakusku i druženje uz kavu. Završni dio susreta, ručak, te dodjela priznanja i nagrada su održani u Starome Gradu u Sisku. Sudionici skupa su imali priliku razgledati i pronalaske i artefakte iz davne povijesti sisačke okolice, kako u prijepodnevnim satima u gradskome muzeju, tako i u poslijepodnevnim satima u samome Starome Gradu.

Predsjednik: Marijan Brlić ; Tel. 091 520 4676 ; Mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite. ; OIB: 17387764227 ; IBAN: HR5523400091100102041