Ivan Požgaj

Najave događaja - 29. Rally Sisak

29. Rally Sisak 2019 - 06.09.2020.

Poštovani prijatelji,cijenjeni ljubitelji starodobnih vozila, 29. oldtimer susret u Sisku održat će se 06.09.2020.godine. Vidimo se!

Vodstvo Kluba

Predsjednik Oldtimer cluba Sisak:
Marijan Brlić, 091/520-4676

Tajnik Oldimer cluba Sisak:
Zoran Glavaš, 091/736 8826

Održan 27. Oldtimer susret u Sisku

Već tradicionalno prve nedjelje u rujnu se održava oldtimer susret u Sisku. Tako je i ove godine 2.9. isti održan na novouređenom sisačkom korzu. Unatoč prognoziranju nepovoljnih vremenskih uvjeta, starodobni ljubimci su imali naklonost i same Majke Prirode koja je odvažnost vozača nagradila suhim vremenom i temperaturama idealnim za održavanje manifestacije.

Siščani su do podneva imali priliku razgledati starodobna vozila i saznati još pokoji detalj o vozilu i održavanju od njihovih vlasnika, a interes građana je, kao i odaziv sudionika skupa, bio i iznad samog očekivanja. U podne se, nakon pojedinačnog fotografiranja vozila, neobična, kao iz vremeplova izašla, kolona uputila prema Petrinji gdje su sudionici imali zakusku i druženje uz kavu. Završni dio susreta, ručak, te dodjela priznanja i nagrada su održani u Starome Gradu u Sisku. Sudionici skupa su imali priliku razgledati i pronalaske i artefakte iz davne povijesti sisačke okolice, kako u prijepodnevnim satima u gradskome muzeju, tako i u poslijepodnevnim satima u samome Starome Gradu.