Ivan Požgaj

Najave događaja - 29. Rally Sisak

29. Rally Sisak 2019 - 06.09.2020.

Poštovani prijatelji,cijenjeni ljubitelji starodobnih vozila, 29. oldtimer susret u Sisku održat će se 06.09.2020.godine. Vidimo se!

Vodstvo Kluba

Predsjednik Oldtimer cluba Sisak:
Marijan Brlić, 091/520-4676

Tajnik Oldimer cluba Sisak:
Zoran Glavaš, 091/736 8826

Dani udruga - izložba na korzu

Dana 26.5.2018. godine se u gradu Sisku održalo predstavljanje raznih udruga koje imaju svoje djelovanje na sisačkom području. Programi udruga su se odvijali na šetnici u Rimskoj ulici. Kao jedna od mnogobrojnih udruga, tako je i OTK Sisak građane predstavio i pobliže upoznao sa svojim djelovanjem. Izložba starodobnih vozila članova kluba je održana na novouređenom sisačkom Korzu, gdje se izložba u kombinaciji s lijepim vremenom pokazala kao pun pogodak, jer su građani pokazali veliki interes ne skrivajući oduševljenje i pozitivne reakcije na hobi sugrađana.

Zbog velikog odaziva i široke lepeze izloženih vozila, posebne pohvale je zaslužila Tomos Sekcija OTK Sisak. U popodnevnim satima su se članovi u koloni uputili prema Restoranu Marin, gdje se uz dobru hranu druženje i razmjena iskustava o starodobnim ljubimcima savršeno upotpunjuju.